Antena Audi R8

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8
Antena Audi R8

Sprzedawcy części do Audi R8:

gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części poznań
części moto2
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto szrot
auto części zamienne
części używane opel
moto2
auto czesci zamienne
auto części
auto części poznań
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl

Cena Antena Audi R8 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Audi R8 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Używane części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-02-13 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-03-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi R8 przeznaczona na sprzedaż. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi R8 2.3 2005 terenowy. Tanio Antena Audi R8 2.3 2005 terenowy. Pojemność tego auta to 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2003. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu terenowy i jest to pojazd marki Audi. Ten model R8 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Audi R8. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Audi R8. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Audi R8 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi R8 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Audi R8. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do R8. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Audi R8. Nie pozostało nic innego jak znaleźć antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Audi R8. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą antena w Audi R8. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Audi R8. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Audi R8 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi R8

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi R8
Antena Audi R8 Antena Audi R8
@parent