Antena Audi S3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3
Antena Audi S3

Sprzedawcy części do Audi S3:

części używane amerykańskie
moto2
auto części
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
części używane opel
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części
gielda czesci
auto części zamienne
części używane poznań
części moto2
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto części warszawa
auto szrot
auto części poznań
giełda części śląsk

Cena Antena Audi S3 Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Audi S3 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-02-13 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-03-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi S3 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi S3 2.3 1998 hatchback. Tanio Antena Audi S3 2.3 1998 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2007. Buda tego pięknego auta występuje w hatchback i twórcą tego pojazdu jest Audi. Ten model S3 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, 8l.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Audi S3. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Audi S3. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Gdzieś na forum czytałem że Audi S3 to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi S3 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Audi S3. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do S3. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich antena. Nie wiem czy antena pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Audi S3. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Audi S3. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Audi S3. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Audi S3. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Audi S3 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi S3

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi S3
Antena Audi S3 Antena Audi S3
@parent