Antena Cadillac BLS

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Cadillac BLS
Antena Cadillac BLS

Sprzedawcy części do Cadillac BLS:

auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części poznań
części moto2
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
moto2.pl
części używane poznań
auto części
auto szrot
moto2
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części używane opel
giełda części słomczyn

Cena Antena Cadillac BLS Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Cadillac BLS i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie części samochodowe wg działu Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-01-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Cadillac BLS jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Cadillac BLS 1.9 2003 van (minibus). Tanio Antena Cadillac BLS 1.9 2003 van (minibus). Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2008. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i producentem tego pojazdu jest Cadillac. Ten model BLS stworzony został w takich wersjach jak Standard, 2,0 175km, 1,9 TiD, 1,9 D, Combi, 1.9 D, 2222, 22222, 1,9 D, 1,9 TiD, sedan, kombi.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Cadillac BLS. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Cadillac BLS. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W niemieckim komisie mówili że Cadillac BLS bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Cadillac BLS bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Cadillac BLS. Kocham te samochody. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane antena do BLS. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Już nie szukam antena wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Moto2.pl znalazł dla mnie antena poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Cadillac BLS. Żona każe mi teraz poszukać antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Cadillac BLS. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu antena w Cadillac BLS. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części antena do Cadillac BLS. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie antena. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Cadillac BLS na części.  


KONTAKT

tanio Antena Cadillac BLS

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Cadillac BLS
@parent