Antena Cadillac LTS

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Cadillac LTS
Antena Cadillac LTS

Sprzedawcy części do Cadillac LTS:

części moto2
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części
moto2
moto2.pl
gielda czesci
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto części
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto szrot
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto części warszawa
auto części poznań
części używane opel
giełda części śląsk

Cena Antena Cadillac LTS Cena

Oferta części samochodowych Cadillac LTS przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-02-13 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-03-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Cadillac LTS przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Cadillac LTS 2.0 1999 hatchback. Tanio Antena Cadillac LTS 2.0 1999 hatchback. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2004. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i producentem tego pojazdu jest Cadillac. Ten model LTS pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Cadillac LTS. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Cadillac LTS. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Cadillac LTS ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Cadillac LTS bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Cadillac LTS. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do LTS. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Kupione antena było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Cadillac LTS. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Cadillac LTS. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Cadillac LTS. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę antena do Cadillac LTS. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Cadillac LTS na części.  


KONTAKT

tanio Antena Cadillac LTS

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Cadillac LTS
@parent