Antena Cadillac STS

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Cadillac STS
Antena Cadillac STS

Sprzedawcy części do Cadillac STS:

giełda części śląsk
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części moto2
części używane opel
auto części gliwice
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane poznań
moto2.pl
auto kasacja części używane
auto części
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
części szrot samochodowy

Cena Antena Cadillac STS Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Cadillac STS możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-01-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-02-23 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Cadillac STS i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Cadillac STS 1.9 2002 kombi. Tanio Antena Cadillac STS 1.9 2002 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2004. Nadwozie tego pojazdu to kombi i ten samochód produkuje Cadillac. Ten model STS wychodził w takich wersjach Standard, seville, seville.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Cadillac STS. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Cadillac STS. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Cadillac STS W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Cadillac STS bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Cadillac STS. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do STS. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Cadillac STS. Musiałem poszukać  antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Cadillac STS. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Cadillac STS. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę antena do Cadillac STS. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Chyba największa ilość antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Cadillac STS na części.  


KONTAKT

tanio Antena Cadillac STS

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Cadillac STS
@parent