Antena Chevrolet Corvette

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette

Sprzedawcy części do Chevrolet Corvette:

auto czesci zamienne
części moto2
części używane amerykańskie
auto części
giełda części słomczyn
giełda części poznań
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
auto części poznań
auto kasacja części używane
giełda części
części używane poznań
gielda czesci
moto2
auto części zamienne
auto części gliwice
auto części warszawa
części używane opel
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto szrot

Cena Antena Chevrolet Corvette Cena

Sprzedawcy części samochodowych Chevrolet Corvette pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-02-13 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-03-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Chevrolet Corvette i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Chevrolet Corvette 1.6 1998 cabrio. Tanio Antena Chevrolet Corvette 1.6 1998 cabrio. Auto te ma pojemność silniczka 1.6 i wyprodukowano go w roku 2005. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to cabrio i producentem tego pojazdu jest Chevrolet. Ten model Corvette stworzony został w takich wersjach jak Standard, c6.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Chevrolet Corvette. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Chevrolet Corvette. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Słyszałem od mechanika że Chevrolet Corvette W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Chevrolet Corvette bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Chevrolet Corvette. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Corvette. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie antena na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Chevrolet Corvette. Rozpocząłem poszukiwania antena. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Chevrolet Corvette. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Chevrolet Corvette. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę antena do Chevrolet Corvette. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Było tam mega dużo antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Chevrolet Corvette na części.  


KONTAKT

tanio Antena Chevrolet Corvette

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Chevrolet Corvette
Antena Chevrolet Corvette Antena Chevrolet Corvette
@parent