Antena Citroen C3 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II

Sprzedawcy części do Citroen C3:

gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto części
auto części warszawa
giełda części
moto2
auto szrot samochodowy
części moto2
części używane opel
auto szrot
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto części gliwice

Cena Antena Citroen C3 Cena

Sprzedawcy części samochodowych Citroen C3 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Wybierz części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C3 II jest wystawione do sprzedania. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C3 II 2.2 2013 SUV. Tanio Antena Citroen C3 II 2.2 2013 SUV. Pojemność tego auta to 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2011. Buda tego pojazdu to SUV i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Citroen . Ten model C3 pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Citroen C3 wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Citroen C3. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Citroen C3 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen C3. Ważne że mi się nie psuje. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do C3. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę antena na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Citroen C3. Teraz będę musiał poszukać antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Citroen C3. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  antena w Citroen C3. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Citroen C3. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Chyba największa ilość antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Citroen C3 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C3 II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen  C3 II
Antena Citroen  C3 II Antena Citroen  C3 II
@parent