Antena Citroen C3 Picasso FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL

Sprzedawcy części do Citroen C3 Picasso:

giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
giełda części samochodowych
części moto2
auto szrot samochodowy
auto części poznań
giełda części
moto2
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części
auto części warszawa
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto szrot
gielda czesci
giełda części słomczyn
auto części gliwice

Cena Antena Citroen C3 Picasso Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Citroen C3 Picasso pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Używane części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-30 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C3 Picasso FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C3 Picasso FL 1.8 2015 kombi. Tanio Antena Citroen C3 Picasso FL 1.8 2015 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.8 i wyprodukowany został w roku 2016. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Citroen . Ten model C3 Picasso wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Citroen C3 Picasso wersja FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Citroen C3 Picasso. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Widziałem wczoraj w gazecie że Citroen C3 Picasso to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 Picasso bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen C3 Picasso. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do C3 Picasso. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Citroen C3 Picasso. Edward będzie musiał szybko wyszukać antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen C3 Picasso. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą antena w Citroen C3 Picasso. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Citroen C3 Picasso. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Citroen C3 Picasso na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C3 Picasso FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen C3 Picasso FL
Antena Citroen C3 Picasso FL Antena Citroen C3 Picasso FL
@parent