Antena Citroen C4 Cactus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus

Sprzedawcy części do Citroen C4 Cactus:

części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części
moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części gliwice
części moto2
giełda części
części używane opel
auto kasacja części używane
auto części poznań

Cena Antena Citroen C4 Cactus Cena

Oferty części używanych samochodowych Citroen C4 Cactus pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-08-30 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C4 Cactus i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C4 Cactus 2.3 1999 sedan. Tanio Antena Citroen C4 Cactus 2.3 1999 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2007. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to sedan i produkuje ten samochód marka Citroen . Ten model C4 Cactus wychodził w takich wersjach Standard, a.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen C4 Cactus. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Citroen C4 Cactus. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen C4 Cactus to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C4 Cactus bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen C4 Cactus. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do C4 Cactus. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Gwarancja na antena okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen C4 Cactus. Musiałem poszukać  antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Citroen C4 Cactus. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu antena w Citroen C4 Cactus. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Citroen C4 Cactus. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen C4 Cactus na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C4 Cactus

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen C4 Cactus
Antena Citroen C4 Cactus Antena Citroen C4 Cactus
@parent