Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL

Sprzedawcy części do Citroen C4 Grand Picasso:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
giełda części
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części
moto2.pl
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
auto części poznań
giełda części słomczyn
moto2
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
gielda czesci
auto części zamienne
części używane opel
auto części warszawa
giełda części śląsk

Cena Antena Citroen C4 Grand Picasso Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Citroen C4 Grand Picasso i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C4 Grand Picasso I FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL 2.4 2011 terenowy. Tanio Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL 2.4 2011 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.4 i wyprodukowany został w roku 2013. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Citroen . Ten model C4 Grand Picasso wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Citroen C4 Grand Picasso wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C4 Grand Picasso. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Citroen C4 Grand Picasso to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C4 Grand Picasso bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Citroen C4 Grand Picasso. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do C4 Grand Picasso. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Citroen C4 Grand Picasso. Żona każe mi teraz poszukać antena. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Citroen C4 Grand Picasso. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić antena w Citroen C4 Grand Picasso. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Citroen C4 Grand Picasso. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Tam mają dużo antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Citroen C4 Grand Picasso na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL Antena Citroen C4 Grand Picasso I FL
@parent