Antena Citroen C5 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I

Sprzedawcy części do Citroen C5:

auto szrot samochodowy
części używane opel
części moto2
auto części zamienne
auto części
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto części poznań
gielda czesci
moto2.pl
auto szrot
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
giełda części
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części warszawa
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
moto2

Cena Antena Citroen C5 Cena

Oferta części samochodowych Citroen C5 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Części w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C5 I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C5 I 2.3 2003 sedan. Tanio Antena Citroen C5 I 2.3 2003 sedan. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.3 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2004. Buda tego pojazdu to sedan i produkuje ten samochód marka Citroen . Ten model C5 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Citroen C5 wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C5. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Gdzieś na forum czytałem że Citroen C5 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Citroen C5. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do C5. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Citroen C5. Nie pozostało nic innego jak znaleźć antena. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Citroen C5. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu antena w Citroen C5. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Citroen C5. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C5 I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen C5 I
Antena Citroen C5 I Antena Citroen C5 I
@parent