Antena Citroen C5 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL

Sprzedawcy części do Citroen C5:

auto części zamienne
auto części gliwice
auto kasacja części używane
części moto2
części używane opel
auto części poznań
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części używane poznań
moto2
giełda części poznań
auto części słomczyn

Cena Antena Citroen C5 Cena

Zamienne części Citroen C5 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-04-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-05-20 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen C5 II FL przeznaczona na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen C5 II FL 1.8 2013 dostawczy. Tanio Antena Citroen C5 II FL 1.8 2013 dostawczy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.8 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2014. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model C5 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Citroen C5 wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C5. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Citroen C5 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Citroen C5. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do C5. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich antena. Gwarancja na antena okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Citroen C5. Nadszedł czas znaleźć antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen C5. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  antena w Citroen C5. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Citroen C5. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Chyba największa ilość antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen C5 II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen C5 II FL
Antena Citroen C5 II FL Antena Citroen C5 II FL
@parent