Antena Citroen DS

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS
Antena Citroen DS

Sprzedawcy części do Citroen DS:

giełda części
auto czesci zamienne
auto części warszawa
części moto2
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto części poznań
auto części słomczyn
auto części zamienne
gielda czesci
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części używane poznań
giełda części poznań
auto szrot
moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto kasacja części używane
moto2.pl
części używane opel
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Antena Citroen DS Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Citroen DS możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen DS i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen DS 2.0 2000 kombi. Tanio Antena Citroen DS 2.0 2000 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.0 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2005. Buda tego auta to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Citroen . Ten model DS na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Wiedziałem jak to zamontować do Citroen DS. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Citroen DS. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Citroen DS to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen DS bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Citroen DS. Ważne że mi się nie psuje. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do DS. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Citroen DS. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio antena. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Citroen DS. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Citroen DS. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Citroen DS. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Chyba największa ilość antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Citroen DS na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen DS

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen DS
Antena Citroen DS Antena Citroen DS
@parent