Antena Citroen Jumper III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III

Sprzedawcy części do Citroen Jumper:

giełda części słomczyn
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
auto kasacja części używane
części moto2
auto szrot
auto czesci zamienne
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
moto2
części szrot samochodowy
giełda części
części używane poznań
giełda części śląsk
części używane opel
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
gielda czesci
auto części zamienne
auto części

Cena Antena Citroen Jumper Cena

Ogłoszenia części samochodowych Citroen Jumper pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie części samochodowe wg działu Audio-HiFi. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-06-01 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-07-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Jumper III i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Jumper III 1.5 2018 hatchback. Tanio Antena Citroen Jumper III 1.5 2018 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2015. Buda tego auta to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model Jumper pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, III, bus.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno antena . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen Jumper wersja III. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Citroen Jumper. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ludzie mówią, że Citroen Jumper to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Jumper bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Citroen Jumper. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Jumper. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Nie wiem czy antena pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Citroen Jumper. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Citroen Jumper. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  antena w Citroen Jumper. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Citroen Jumper. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Widziałem na tym szrocie całe Citroen Jumper na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Jumper III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Jumper III
Antena Citroen Jumper III Antena Citroen Jumper III
@parent