Antena Citroen Jumpy I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL

Sprzedawcy części do Citroen Jumpy:

giełda części samochodowych
auto szrot
auto części zamienne
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części
moto2
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części
auto części warszawa
auto części poznań
auto części słomczyn
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto szrot samochodowy

Cena Antena Citroen Jumpy Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Citroen Jumpy przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Najlepsze części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-30 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Jumpy I FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Jumpy I FL 2.2 2004 sedan. Tanio Antena Citroen Jumpy I FL 2.2 2004 sedan. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2006. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i twórcą tego pojazdu jest Citroen . Ten model Jumpy wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, 8 osobowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena i teraz mogłem naprawić samemu Citroen Jumpy wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen Jumpy. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Słyszałem od mechanika że Citroen Jumpy to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Jumpy bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen Jumpy. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Jumpy. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Citroen Jumpy. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen Jumpy. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą antena w Citroen Jumpy. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Citroen Jumpy. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen Jumpy na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Jumpy I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Jumpy I FL
Antena Citroen Jumpy I FL Antena Citroen Jumpy I FL
@parent