Antena Citroen Jumpy II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL

Sprzedawcy części do Citroen Jumpy:

zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto części
części szrot samochodowy
części używane opel
giełda części śląsk
auto części zamienne
giełda części poznań
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
części używane poznań
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto szrot
giełda części
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
gielda czesci

Cena Antena Citroen Jumpy Cena

Oferta części samochodowych Citroen Jumpy na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Jumpy II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Jumpy II FL 1.9 2016 coupe. Tanio Antena Citroen Jumpy II FL 1.9 2016 coupe. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2018. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i twórcą tego pojazdu jest Citroen . Ten model Jumpy wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, 8 osobowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Citroen Jumpy wersja II FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Citroen Jumpy. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen Jumpy ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Jumpy bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen Jumpy. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Jumpy. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Nie wiem czy antena pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane antena do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Citroen Jumpy. Rozpocząłem poszukiwania antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Citroen Jumpy. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Citroen Jumpy. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę antena do Citroen Jumpy. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen Jumpy na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Jumpy II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Jumpy II FL
Antena Citroen Jumpy II FL Antena Citroen Jumpy II FL
@parent