Antena Citroen Saxo FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL

Sprzedawcy części do Citroen Saxo:

auto części poznań
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto szrot
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
giełda części
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
części używane poznań

Cena Antena Citroen Saxo Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Citroen Saxo pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Najlepsze części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-08-30 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Saxo FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Saxo FL 1.9 1999 pickup. Tanio Antena Citroen Saxo FL 1.9 1999 pickup. Pojemność tego auta to 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2000. Kasta tego samochodu to pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Citroen . Ten model Saxo wyprodukowany został w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen Saxo wersja FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Citroen Saxo. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W niemieckim komisie mówili że Citroen Saxo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Saxo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Citroen Saxo. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Saxo. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam antena. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Citroen Saxo. Musiałem poszukać  antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Citroen Saxo. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Citroen Saxo. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Citroen Saxo. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen Saxo na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Saxo FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Saxo FL
Antena Citroen Saxo FL Antena Citroen Saxo FL
@parent