Antena Citroen Visa

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa

Sprzedawcy części do Citroen Visa:

auto kasacja części używane
giełda części poznań
części moto2
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto szrot
auto części
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto części gliwice
moto2
części używane opel
moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy

Cena Antena Citroen Visa Cena

Używane części do Citroen Visa przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-08-30 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Visa i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Visa 1.6 2003 kombi. Tanio Antena Citroen Visa 1.6 2003 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2008. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Citroen . Ten model Visa na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, cabrio.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Citroen Visa. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen Visa. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Citroen Visa to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Visa bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Citroen Visa. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do Visa. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen Visa. Edward będzie musiał szybko wyszukać antena. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Citroen Visa. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  antena w Citroen Visa. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Citroen Visa. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Citroen Visa na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Visa

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Visa
Antena Citroen Visa Antena Citroen Visa
@parent