Antena Citroen Xantia FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL

Sprzedawcy części do Citroen Xantia:

czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
moto2
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części
auto czesci zamienne
gielda czesci
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części używane opel
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy

Cena Antena Citroen Xantia Cena

Ogłoszenia części samochodowych Citroen Xantia możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-30 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Xantia FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Xantia FL 1.8 1997 coupe. Tanio Antena Citroen Xantia FL 1.8 1997 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2001. Buda tego pojazdu to coupe i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Citroen . Ten model Xantia wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Citroen Xantia wersja FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Citroen Xantia. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Citroen Xantia bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Xantia bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Citroen Xantia. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do Xantia. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Byłem w szoku że znalazłem u nich antena. Gwarancja na antena okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem po części używane antena do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Citroen Xantia. Kurde będę musiał znaleźć część antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Citroen Xantia. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Citroen Xantia. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części antena do Citroen Xantia. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Citroen Xantia na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Xantia FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen  Xantia FL
Antena Citroen  Xantia FL Antena Citroen  Xantia FL
@parent