Antena Citroen Xsara

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara

Sprzedawcy części do Citroen Xsara:

moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
części moto2
giełda części
zamienne czesci samochodowe
moto2
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
gielda czesci
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto kasacja części używane
auto części
części używane opel
auto części warszawa
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice

Cena Antena Citroen Xsara Cena

Ogłoszenia części samochodowych Citroen Xsara pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-30 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen Xsara jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen Xsara 2.4 1997 kombi. Tanio Antena Citroen Xsara 2.4 1997 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.4 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model Xsara wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Citroen Xsara. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Citroen Xsara. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Specjaliści mówią że Citroen Xsara to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Xsara bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Citroen Xsara. Więc uwielbiam swój samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do Xsara. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen Xsara. Kurde będę musiał znaleźć część antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Citroen Xsara. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Citroen Xsara. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Citroen Xsara. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Citroen Xsara na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen Xsara

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen Xsara
Antena Citroen Xsara Antena Citroen Xsara
@parent