Antena Citroen ZX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX

Sprzedawcy części do Citroen ZX:

giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto szrot
części używane poznań
auto części warszawa
moto2
auto szrot samochodowy
części moto2
moto2.pl

Cena Antena Citroen ZX Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Citroen ZX pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Najlepsze części w kategorii Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-08-30 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Citroen ZX jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na magazynie już tylko 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Citroen ZX 2.2 2000 hatchback. Tanio Antena Citroen ZX 2.2 2000 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2000. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model ZX możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, Break, hatchback, Aventager, 1994, osobowe, reflex, image.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Citroen ZX. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Citroen ZX. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Dowiedziałem się od kolegi że Citroen ZX bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen ZX bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen ZX. Ważne że mi się nie psuje. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić antena do ZX. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Wszystko było na miejscu z antena nie było problemu wszystko sprawne Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Citroen ZX. Nadszedł czas znaleźć antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Citroen ZX. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Citroen ZX. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części antena do Citroen ZX. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Chyba największa ilość antena. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Citroen ZX na części.  


KONTAKT

tanio Antena Citroen ZX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Citroen  ZX
Antena Citroen  ZX Antena Citroen  ZX
@parent