Antena Dacia Lodgy

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy

Sprzedawcy części do Dacia Lodgy:

auto szrot samochodowy
części używane opel
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części samochodowych
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
auto części poznań
gielda czesci
moto2.pl
auto czesci zamienne
moto2
auto części zamienne
części szrot samochodowy

Cena Antena Dacia Lodgy Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Dacia Lodgy możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Znajdziesz u nas części w kategorii Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-07-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Dacia Lodgy przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Dacia Lodgy 1.5 2000 dostawczy. Tanio Antena Dacia Lodgy 1.5 2000 dostawczy. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2008. Buda tego auta to dostawczy i produkuje ten samochód marka Dacia. Ten model Lodgy wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, van, laurente, van, van, laureate, 2222, laureate, laureate, 2012.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Dacia Lodgy. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Dacia Lodgy. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Dacia Lodgy bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Dacia Lodgy bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Dacia Lodgy. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Lodgy. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Już nie szukam antena wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Dacia Lodgy. Z moim kumplem czas zacząć szukać antena. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Dacia Lodgy. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić antena w Dacia Lodgy. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części antena do Dacia Lodgy. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Dacia Lodgy na części.  


KONTAKT

tanio Antena Dacia Lodgy

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Dacia Lodgy
Antena Dacia Lodgy Antena Dacia Lodgy
@parent