Antena Dacia

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Dacia
Antena Dacia

Sprzedawcy części do Dacia :

auto czesci zamienne
auto części poznań
części używane amerykańskie
części używane opel
moto2.pl
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto szrot
giełda części słomczyn
moto2
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części moto2
auto części
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto części zamienne
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane

Cena Antena Dacia Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Dacia pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-02-13 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-03-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Dacia i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Dacia 2.0 2001 dostawczy. Tanio Antena Dacia 2.0 2001 dostawczy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.0 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2007. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to dostawczy i jest to auto producenta Dacia. Ten model pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Dacia. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Dacia. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Dacia to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Dacia bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Dacia. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do ZZZ Inny. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Dacia. Nadszedł czas znaleźć antena. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Dacia. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Dacia. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Dacia. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Dacia na części.  


KONTAKT

tanio Antena Dacia

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Dacia
@parent