Antena Daewoo Kalos

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos

Sprzedawcy części do Daewoo Kalos:

auto części zamienne
auto szrot
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
giełda części
części używane poznań
moto2
moto2.pl
gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
części używane opel
auto części poznań
części używane amerykańskie
części moto2
auto części słomczyn
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Antena Daewoo Kalos Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Daewoo Kalos i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Wybierz części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Kalos i widnieje tutaj jako do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Kalos 1.9 2006 pickup. Tanio Antena Daewoo Kalos 1.9 2006 pickup. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i wyprodukowano go w roku 2007. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to pickup i ten samochód produkuje Daewoo. Ten model Kalos pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Daewoo Kalos. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Daewoo Kalos. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Daewoo Kalos w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Kalos bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Daewoo Kalos. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Kalos. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam antena. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Daewoo Kalos. Teraz będę musiał poszukać antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Daewoo Kalos. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Daewoo Kalos. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Daewoo Kalos. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Było tam mega dużo antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Daewoo Kalos na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Kalos

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Kalos
Antena Daewoo Kalos Antena Daewoo Kalos
@parent