Antena Daewoo Leganza

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza

Sprzedawcy części do Daewoo Leganza:

zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto części zamienne
auto kasacja części używane
giełda części
auto części poznań
auto części
auto części gliwice
części używane poznań
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
gielda czesci
giełda części słomczyn
części moto2
czesci samochodowe uzywane
moto2
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy

Cena Antena Daewoo Leganza Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Daewoo Leganza możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Leganza przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Leganza 1.6 2003 SUV. Tanio Antena Daewoo Leganza 1.6 2003 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.6 i wyprodukowany został w roku 1998. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i jest to auto producenta Daewoo. Ten model Leganza wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, dhc, cdx, 2.0 DOHC 16V, cdx, 2.0, 2.0, osobowy, cdx, sedan, 2, 2,0 CDX, cdx, cdx, CDX, cdx, limuzyna, cdx, cdx, SX.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Daewoo Leganza. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Daewoo Leganza. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Daewoo Leganza to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Leganza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Daewoo Leganza. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Leganza. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem antena. Kupione antena było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Jak nie dostanę antena na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Daewoo Leganza. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać antena. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Daewoo Leganza. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Daewoo Leganza. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Daewoo Leganza. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Tam mają dużo antena. Widziałem na tym szrocie całe Daewoo Leganza na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Leganza

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Leganza
Antena Daewoo Leganza Antena Daewoo Leganza
@parent