Antena Daewoo Nexia

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia

Sprzedawcy części do Daewoo Nexia:

giełda części śląsk
auto części warszawa
giełda części
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części gliwice
gielda czesci
auto części poznań
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto części
auto części słomczyn
moto2.pl
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
moto2
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części poznań

Cena Antena Daewoo Nexia Cena

Oferta części samochodowych Daewoo Nexia i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-08-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Nexia i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedający części ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Nexia 2.4 2006 dostawczy. Tanio Antena Daewoo Nexia 2.4 2006 dostawczy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.4 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2005. Nadwozie w tym samochodziku to dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Daewoo. Ten model Nexia wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, HB/5, sedan, sedan, sedam, 1996, hatchback, 1.5, hatchback, Gl, 1,5, 90 KM, sedan, GLX, sedan, sedan, drzwi lewe granat, 1,6.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Daewoo Nexia. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Daewoo Nexia. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Warsztat ze specjalizacją mówi że Daewoo Nexia opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Nexia bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Daewoo Nexia. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do Nexia. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Daewoo Nexia. Z moim kumplem czas zacząć szukać antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Daewoo Nexia. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  antena w Daewoo Nexia. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Daewoo Nexia. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Daewoo Nexia na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Nexia

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Nexia
Antena Daewoo Nexia Antena Daewoo Nexia
@parent