Antena Daewoo Nubira

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira

Sprzedawcy części do Daewoo Nubira:

auto części zamienne
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
moto2.pl
moto2
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
auto części poznań
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
giełda części
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
części używane opel
auto szrot
auto części
auto części warszawa
gielda czesci

Cena Antena Daewoo Nubira Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Daewoo Nubira pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Nubira jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Nubira 1.5 2008 sedan. Tanio Antena Daewoo Nubira 1.5 2008 sedan. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia sedan i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Daewoo. Ten model Nubira wyprodukowany został w wersjach Standard, nubira 2, I, sedan, I, I, sedan, 1, II, II, 1, II, Combi, SX, 2, sedan, SX, 2, SX, 1, sedan, sx, 2, czesci, czterodzrwiowa, 1,5, II, kombi, 2.0, 2.0, sx, Cdx, sedan, II, KLAJ, 2, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Podobno najczęściej psująca się część do Daewoo Nubira. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Daewoo Nubira. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Słyszałem od mechanika że Daewoo Nubira to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Nubira bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Daewoo Nubira. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Nubira. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Daewoo Nubira. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Daewoo Nubira. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  antena w Daewoo Nubira. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Daewoo Nubira. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Widziałem na tym szrocie całe Daewoo Nubira na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Nubira

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Nubira
Antena Daewoo Nubira Antena Daewoo Nubira
@parent