Antena Daewoo Rezzo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo

Sprzedawcy części do Daewoo Rezzo:

zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
auto części poznań
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
części używane opel
części moto2
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
auto części warszawa
giełda części poznań
giełda części
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto części gliwice
moto2
giełda części samochodowych
auto części
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
gielda czesci
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy

Cena Antena Daewoo Rezzo Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Daewoo Rezzo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-30 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Rezzo przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Rezzo 2.2 2004 hatchback. Tanio Antena Daewoo Rezzo 2.2 2004 hatchback. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2004. Buda tego auta to hatchback i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Daewoo. Ten model Rezzo dostępny jest w wersjach Standard, mini-van, XX.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Daewoo Rezzo. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Daewoo Rezzo. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Daewoo Rezzo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Rezzo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Daewoo Rezzo. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Rezzo. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Daewoo Rezzo. Nadszedł czas znaleźć antena. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Daewoo Rezzo. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu antena w Daewoo Rezzo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Daewoo Rezzo. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Daewoo Rezzo na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Rezzo

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Rezzo
Antena Daewoo Rezzo Antena Daewoo Rezzo
@parent