Antena Daihatsu Copen

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen

Sprzedawcy części do Daihatsu Copen:

giełda części poznań
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto części
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
moto2
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
giełda części
auto szrot
auto części poznań
auto części gliwice
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane opel
moto2.pl
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części moto2
gielda czesci
giełda części samochodowych

Cena Antena Daihatsu Copen Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Daihatsu Copen na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daihatsu Copen przeznaczona na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daihatsu Copen 1.6 2005 cabrio. Tanio Antena Daihatsu Copen 1.6 2005 cabrio. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.6 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2002. Buda tego pięknego auta występuje w cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Daihatsu. Ten model Copen pojawił się na rynku w wersjach Standard, cabrio, cabriolet, L880_.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Podobno najczęściej psująca się część do Daihatsu Copen. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Daihatsu Copen. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Dowiedziałem się od kolegi że Daihatsu Copen opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Copen bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Daihatsu Copen. Więc uwielbiam swój samochód. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Copen. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie antena na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Daihatsu Copen. Teraz będę musiał poszukać antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Daihatsu Copen. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Daihatsu Copen. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Daihatsu Copen. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. antena. Widziałem na tym szrocie całe Daihatsu Copen na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daihatsu Copen

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daihatsu Copen
Antena Daihatsu Copen Antena Daihatsu Copen
@parent