Antena Daihatsu Trevis

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis

Sprzedawcy części do Daihatsu Trevis:

moto2
części używane amerykańskie
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto części zamienne
auto części warszawa
części używane opel
giełda części
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
auto części gliwice
moto2.pl
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
części moto2
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl

Cena Antena Daihatsu Trevis Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Daihatsu Trevis i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-30 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daihatsu Trevis przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daihatsu Trevis 2.4 2006 van (minibus). Tanio Antena Daihatsu Trevis 2.4 2006 van (minibus). Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Daihatsu. Ten model Trevis wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, 1.0, L65, l65, osobowy, trevis, trevis, 1.0.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daihatsu Trevis. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Daihatsu Trevis. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Warsztat ze specjalizacją mówi że Daihatsu Trevis to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Trevis bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Daihatsu Trevis. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do Trevis. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie antena poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Daihatsu Trevis. No to pięknie, wspaniałe, szukamy antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Daihatsu Trevis. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu antena w Daihatsu Trevis. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Daihatsu Trevis. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Daihatsu Trevis na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daihatsu Trevis

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daihatsu Trevis
Antena Daihatsu Trevis Antena Daihatsu Trevis
@parent