Antena Fiat Brachetta

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Brachetta
Antena Fiat Brachetta

Sprzedawcy części do Fiat Brachetta:

moto2.pl
auto części poznań
giełda części śląsk
giełda części poznań
części używane opel
giełda części
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
części moto2
giełda części słomczyn
auto części
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
moto2
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto części gliwice

Cena Antena Fiat Brachetta Cena

Sprzedawcy części samochodowych Fiat Brachetta pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Brachetta i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Brachetta 1.8 2002 sedan. Tanio Antena Fiat Brachetta 1.8 2002 sedan. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2001. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie sedan i twórcą tego pojazdu jest Fiat. Ten model Brachetta pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, 1.8.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Podobno najczęściej psująca się część do Fiat Brachetta. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Fiat Brachetta. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Fiat Brachetta to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Brachetta bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Brachetta. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Brachetta. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Fiat Brachetta. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Fiat Brachetta. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Fiat Brachetta. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę antena do Fiat Brachetta. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie antena. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Widziałem na tym szrocie całe Fiat Brachetta na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Brachetta

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Brachetta
@parent