Antena Fiat Bravo II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Bravo II FL
Antena Fiat Bravo II FL

Sprzedawcy części do Fiat Bravo:

auto części słomczyn
giełda części słomczyn
giełda części
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
moto2
auto szrot
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto części poznań
giełda części śląsk
auto części zamienne
moto2.pl
auto części gliwice
auto części
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
gielda czesci

Cena Antena Fiat Bravo Cena

Sprzedawcy części samochodowych Fiat Bravo na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-04-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-05-24 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Bravo II FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Bravo II FL 2.3 2014 sedan. Tanio Antena Fiat Bravo II FL 2.3 2014 sedan. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2012. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie sedan i producentem tego pojazdu jest Fiat. Ten model Bravo pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Fiat Bravo wersja II FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Bravo. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Dowiedziałem się od kolegi że Fiat Bravo to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Bravo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Fiat Bravo. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Bravo. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Fiat Bravo. No to pięknie, wspaniałe, szukamy antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Fiat Bravo. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Fiat Bravo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Fiat Bravo. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Bravo na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Bravo II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Bravo II FL
@parent