Antena Fiat Ducato I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I

Sprzedawcy części do Fiat Ducato:

moto2
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części poznań
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części moto2
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto części
moto2.pl
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części śląsk
giełda części

Cena Antena Fiat Ducato Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Fiat Ducato w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-08-30 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Ducato I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Ducato I 1.6 1989 dostawczy. Tanio Antena Fiat Ducato I 1.6 1989 dostawczy. Pojemność tego auta to 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1982. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Fiat. Ten model Ducato wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, IV, ciezarowy.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Fiat Ducato wersja I. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Fiat Ducato. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Dowiedziałem się od kolegi że Fiat Ducato to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Ducato bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Fiat Ducato. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do Ducato. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Fiat Ducato. Edward będzie musiał szybko wyszukać antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Fiat Ducato. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Fiat Ducato. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Fiat Ducato. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Fiat Ducato na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Ducato I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Ducato I
Antena Fiat Ducato I Antena Fiat Ducato I
@parent