Antena Fiat Ducato II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Ducato II FL
Antena Fiat Ducato II FL

Sprzedawcy części do Fiat Ducato:

auto szrot
auto części zamienne
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części warszawa
moto2
auto szrot samochodowy
auto części poznań
części moto2
auto części
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci

Cena Antena Fiat Ducato Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Fiat Ducato znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-30 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Ducato II FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Ducato II FL 2.0 2002 van (minibus). Tanio Antena Fiat Ducato II FL 2.0 2002 van (minibus). Ekonomiczne auto z silnikiem 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Buda tego pięknego auta występuje w van (minibus) i producentem tego pojazdu jest Fiat. Ten model Ducato wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, IV, ciezarowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Fiat Ducato wersja II FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Fiat Ducato. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Fiat Ducato to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Ducato bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Ducato. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Ducato. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie antena poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Fiat Ducato. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Fiat Ducato. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą antena w Fiat Ducato. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Fiat Ducato. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Fiat Ducato na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Ducato II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Ducato II FL
@parent