Antena Fiat Panda II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II

Sprzedawcy części do Fiat Panda:

giełda części
części używane amerykańskie
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto czesci zamienne
moto2
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
auto szrot
części używane opel
auto kasacja części używane
auto części poznań
auto części
części moto2
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
gielda czesci
części uzywane samochodowe

Cena Antena Fiat Panda Cena

Zamienne części Fiat Panda znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-30 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Panda II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Panda II 2.4 2009 kombi. Tanio Antena Fiat Panda II 2.4 2009 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2009. Buda tego auta to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Fiat. Ten model Panda dostępny jest w wersjach I, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Fiat Panda wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Fiat Panda. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Gdzieś na forum czytałem że Fiat Panda to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Panda bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Fiat Panda. Więc uwielbiam swój samochód. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Panda. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Fiat Panda. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Fiat Panda. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Fiat Panda. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Fiat Panda. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Widziałem na tym szrocie całe Fiat Panda na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Panda II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Panda II
Antena Fiat Panda II Antena Fiat Panda II
@parent