Antena Fiat Panda III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III

Sprzedawcy części do Fiat Panda:

auto części warszawa
auto części zamienne
moto2
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części poznań
części używane poznań
auto szrot
giełda części
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części moto2
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
giełda części samochodowych

Cena Antena Fiat Panda Cena

Tanie części do Fiat Panda pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-30 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Panda III jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca części posiada aktualnie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Panda III 1.9 2016 sedan. Tanio Antena Fiat Panda III 1.9 2016 sedan. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2014. Buda tego pojazdu to sedan i jest to auto producenta Fiat. Ten model Panda możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Fiat Panda wersja III. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Panda. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Fiat Panda to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Panda bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Fiat Panda. Więc uwielbiam swój samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do Panda. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Fiat Panda. Rozpocząłem poszukiwania antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Fiat Panda. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Fiat Panda. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Fiat Panda. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Fiat Panda na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Panda III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Panda III
Antena Fiat Panda III Antena Fiat Panda III
@parent