Antena Fiat Scudo I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL

Sprzedawcy części do Fiat Scudo:

czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
moto2
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane poznań
moto2.pl
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części poznań
auto części
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
części moto2
części używane opel
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto szrot

Cena Antena Fiat Scudo Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Fiat Scudo przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie części samochodowe wg działu Audio-HiFi. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-30 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Scudo I FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Scudo I FL 2.2 2004 hatchback. Tanio Antena Fiat Scudo I FL 2.2 2004 hatchback. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.2 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2006. Buda tego pojazdu to hatchback i twórcą tego pojazdu jest Fiat. Ten model Scudo dostępny jest w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Fiat Scudo wersja I FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Fiat Scudo. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Fiat Scudo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Scudo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Fiat Scudo. Ważne że mi się nie psuje. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do Scudo. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Fiat Scudo. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Fiat Scudo. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę antena w Fiat Scudo. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Fiat Scudo. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Fiat Scudo na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Scudo I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Scudo I FL
Antena Fiat Scudo I FL Antena Fiat Scudo I FL
@parent