Antena Fiat Scudo I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I

Sprzedawcy części do Fiat Scudo:

części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
giełda części moto2.pl
części moto2
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto szrot
moto2
giełda części
auto części gliwice
auto części poznań
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części warszawa
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części zamienne
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
gielda czesci

Cena Antena Fiat Scudo Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Fiat Scudo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Scudo I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Scudo I 2.4 1997 terenowy. Tanio Antena Fiat Scudo I 2.4 1997 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1998. Bryła tego samochodu to terenowy i producentem tego pojazdu jest Fiat. Ten model Scudo wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Fiat Scudo wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Scudo. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Fiat Scudo to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Scudo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Fiat Scudo. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić antena do Scudo. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Fiat Scudo. Teraz będę musiał poszukać antena. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Fiat Scudo. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu antena w Fiat Scudo. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Fiat Scudo. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Fiat Scudo na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Scudo I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Scudo I
Antena Fiat Scudo I Antena Fiat Scudo I
@parent