Antena Fiat Sedici

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici

Sprzedawcy części do Fiat Sedici:

części używane opel
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części warszawa
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
gielda czesci
auto części gliwice
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części

Cena Antena Fiat Sedici Cena

Używane części do Fiat Sedici znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Sedici jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Sedici 2.4 2009 kombi. Tanio Antena Fiat Sedici 2.4 2009 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2006. Buda tego auta to kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Fiat. Ten model Sedici pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Wiedziałem jak to zamontować do Fiat Sedici. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Fiat Sedici. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Specjaliści mówią że Fiat Sedici to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Sedici bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Fiat Sedici. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do Sedici. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Fiat Sedici. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Fiat Sedici. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Fiat Sedici. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Fiat Sedici. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Fiat Sedici na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Sedici

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Sedici
Antena Fiat Sedici Antena Fiat Sedici
@parent