Antena Fiat Strada

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada

Sprzedawcy części do Fiat Strada:

moto2
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
części używane opel
moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
auto części zamienne
części moto2
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części

Cena Antena Fiat Strada Cena

Używane części do Fiat Strada możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-07-30 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Strada jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Strada 1.9 2000 hatchback. Tanio Antena Fiat Strada 1.9 2000 hatchback. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1999. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Fiat. Ten model Strada wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, 2, Multijet.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena . Podobno najczęściej psująca się część do Fiat Strada. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Fiat Strada. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Czytałem na forum, że Fiat Strada w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Strada bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Strada. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Strada. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Fiat Strada. Edward będzie musiał szybko wyszukać antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Fiat Strada. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Fiat Strada. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Fiat Strada. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Fiat Strada na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Strada

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Strada
Antena Fiat Strada Antena Fiat Strada
@parent