Antena Fiat Ulysse II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II

Sprzedawcy części do Fiat Ulysse:

auto części poznań
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
moto2.pl
giełda części samochodowych
części moto2
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto szrot
części używane poznań
auto części zamienne
moto2
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto części gliwice
auto części
auto czesci zamienne
gielda czesci
giełda części poznań
giełda części

Cena Antena Fiat Ulysse Cena

Oferta części samochodowych Fiat Ulysse i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-08-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Ulysse II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Ulysse II 2.0 2008 SUV. Tanio Antena Fiat Ulysse II 2.0 2008 SUV. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2008. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Fiat. Ten model Ulysse wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem antena i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Fiat Ulysse wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Fiat Ulysse. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Specjaliści mówią że Fiat Ulysse to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Ulysse bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Fiat Ulysse. Więc uwielbiam swój samochód. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do Ulysse. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę antena na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Fiat Ulysse. Rozpocząłem poszukiwania antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Fiat Ulysse. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Fiat Ulysse. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Fiat Ulysse. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Fiat Ulysse na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Ulysse II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Ulysse II
Antena Fiat Ulysse II Antena Fiat Ulysse II
@parent