Antena Fiat Uno

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno

Sprzedawcy części do Fiat Uno:

giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
moto2.pl
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części
moto2
auto części słomczyn
gielda czesci
części używane opel
auto części
giełda części poznań
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto szrot

Cena Antena Fiat Uno Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Fiat Uno na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Części w kategorii Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-01-30 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Uno i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Uno 2.4 2007 kombi. Tanio Antena Fiat Uno 2.4 2007 kombi. Pojemność tego auta to 2.4 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2008. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i twórcą tego pojazdu jest Fiat. Ten model Uno stworzony został w takich wersjach jak Standard, fire, fire, SX, 5d, -, 2 fire, II, 3D, 3d, R/89 900-1.0-1.1, 1996, Fire, fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 3 drzwiowa, hatchback, SX, hatchback, Fire, xx, 5 drzwiowa, II, fire, Fire, 146A, 5d, 5d, 1.0, Fire, fire 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Fiat Uno. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Uno. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Czytałem na forum, że Fiat Uno to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Uno bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Fiat Uno. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Uno. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Fiat Uno. Edward będzie musiał szybko wyszukać antena. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Fiat Uno. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu antena w Fiat Uno. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę antena do Fiat Uno. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Uno na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Uno

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Uno
Antena Fiat Uno Antena Fiat Uno
@parent