Antena Ford Fiesta Mk2

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2

Sprzedawcy części do Ford Fiesta:

auto części
auto kasacja części używane
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części słomczyn
auto szrot
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
moto2.pl
moto2
części moto2
gielda czesci
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe

Cena Antena Ford Fiesta Cena

Oferty części używanych samochodowych Ford Fiesta i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-08-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Fiesta Mk2 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Fiesta Mk2 1.8 1989 van (minibus). Tanio Antena Ford Fiesta Mk2 1.8 1989 van (minibus). Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1983. Kasta tego samochodu to van (minibus) i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Ford. Ten model Fiesta wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Mk2, Mk3, Mk4, Mk5, Mk6, Mk6 FL, Mk7, Mk7 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Ford Fiesta wersja Mk2. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Ford Fiesta. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W niemieckim komisie mówili że Ford Fiesta w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Fiesta bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Ford Fiesta. Kocham te samochody. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Fiesta. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie antena poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Ford Fiesta. Teraz będę musiał poszukać antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Ford Fiesta. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Ford Fiesta. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Ford Fiesta. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Widziałem na tym szrocie całe Ford Fiesta na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Fiesta Mk2

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Fiesta Mk2
Antena Ford Fiesta Mk2 Antena Ford Fiesta Mk2
@parent