Antena Ford Fiesta Mk3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3

Sprzedawcy części do Ford Fiesta:

auto części
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
gielda czesci
części szrot samochodowy
moto2
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części moto2
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części słomczyn
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części poznań
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto szrot
części używane opel
czesci samochodowe uzywane

Cena Antena Ford Fiesta Cena

Oferty części używanych samochodowych Ford Fiesta możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-30 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Fiesta Mk3 jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Fiesta Mk3 1.5 1995 pickup. Tanio Antena Ford Fiesta Mk3 1.5 1995 pickup. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i wyprodukowany został w roku 1994. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to pickup i twórcą tego pojazdu jest Ford. Ten model Fiesta wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Mk2, Mk3, Mk4, Mk5, Mk6, Mk6 FL, Mk7, Mk7 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Ford Fiesta wersja Mk3. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Ford Fiesta. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Ford Fiesta to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Fiesta bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Ford Fiesta. Ważne że jestem z niego zadowolony. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Fiesta. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam antena. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Ford Fiesta. Teraz będę musiał poszukać antena. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Ford Fiesta. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu antena w Ford Fiesta. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Ford Fiesta. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Tam mają dużo antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Ford Fiesta na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Fiesta Mk3

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Fiesta Mk3
Antena Ford Fiesta Mk3 Antena Ford Fiesta Mk3
@parent