Antena Ford Fiesta Mk4

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4

Sprzedawcy części do Ford Fiesta:

auto czesci zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
giełda części
auto części poznań
moto2.pl
części używane poznań
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
gielda czesci
części moto2
giełda części samochodowych
moto2
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto części
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części zamienne

Cena Antena Ford Fiesta Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Ford Fiesta na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Fiesta Mk4 jest wystawione do sprzedania. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Fiesta Mk4 2.2 1996 terenowy. Tanio Antena Ford Fiesta Mk4 2.2 1996 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.2 i wyprodukowano go w roku 1999. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i jest to auto producenta Ford. Ten model Fiesta wyprodukowany został w wersjach Mk2, Mk3, Mk4, Mk5, Mk6, Mk6 FL, Mk7, Mk7 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Ford Fiesta wersja Mk4. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Ford Fiesta. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ktoś na facebooku pisał że Ford Fiesta to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Fiesta bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Ford Fiesta. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do Fiesta. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Ford Fiesta. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Ford Fiesta. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu antena w Ford Fiesta. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę antena do Ford Fiesta. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Ford Fiesta na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Fiesta Mk4

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Fiesta Mk4
Antena Ford Fiesta Mk4 Antena Ford Fiesta Mk4
@parent