Antena Ford Fusion

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion

Sprzedawcy części do Ford Fusion:

gielda czesci
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
części używane poznań
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części
auto szrot
giełda części śląsk
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części zamienne
moto2
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe

Cena Antena Ford Fusion Cena

Używane części do Ford Fusion pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Fusion przeznaczona na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Fusion 2.0 2003 hatchback. Tanio Antena Ford Fusion 2.0 2003 hatchback. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2002. Nadwozie tego pojazdu to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Ford. Ten model Fusion wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena . Podobno najczęściej psująca się część do Ford Fusion. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Ford Fusion. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Ford Fusion to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Fusion bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Ford Fusion. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Fusion. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Ford Fusion. Musiałem poszukać  antena. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Ford Fusion. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu antena w Ford Fusion. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Ford Fusion. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Ford Fusion na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Fusion

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Fusion
Antena Ford Fusion Antena Ford Fusion
@parent