Antena Ford GT

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford GT
Antena Ford GT

Sprzedawcy części do Ford GT:

części moto2
moto2
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
giełda części
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto szrot
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
giełda części śląsk
części używane poznań
auto części
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części gliwice
auto szrot samochodowy

Cena Antena Ford GT Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Ford GT na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-30 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford GT i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford GT 2.0 2000 dostawczy. Tanio Antena Ford GT 2.0 2000 dostawczy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.0 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2004. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to dostawczy i produkuje ten samochód marka Ford. Ten model GT na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena i teraz mogłem naprawić samemu Ford GT. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Ford GT. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Ford GT w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford GT bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Ford GT. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do GT. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem antena. Dostałem antena od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Ford GT. Żona każe mi teraz poszukać antena. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Ford GT. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą antena w Ford GT. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Ford GT. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Ford GT na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford GT

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford GT
@parent