Antena Ford Puma

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma
Antena Ford Puma

Sprzedawcy części do Ford Puma:

auto części zamienne
części używane opel
giełda części
moto2
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
auto części
giełda części samochodowych
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto szrot
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części śląsk
auto części warszawa
części moto2
auto części gliwice
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl

Cena Antena Ford Puma Cena

Używane części do Ford Puma na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-08-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Puma i widnieje tutaj jako do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Puma 2.3 2002 sedan. Tanio Antena Ford Puma 2.3 2002 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i wyprodukowano go w roku 2003. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Ford. Ten model Puma wychodził w takich wersjach Standard, 1.7, 1,7, 1.7, sport coupe, europejska, coupe, 1.7, Cl, SX.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Ford Puma. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Ford Puma. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ktoś na facebooku pisał że Ford Puma w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Puma bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Ford Puma. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do Puma. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Ford Puma. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Ford Puma. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Ford Puma. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Ford Puma. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Było tam mega dużo antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Ford Puma na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Puma

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Puma
Antena Ford Puma Antena Ford Puma
@parent