Antena Ford Scorpio

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio

Sprzedawcy części do Ford Scorpio:

auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
giełda części
części używane opel
giełda części śląsk
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części moto2
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
auto części
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto części poznań

Cena Antena Ford Scorpio Cena

Tanie części do Ford Scorpio na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Najlepsze części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-08-30 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Scorpio i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Scorpio 2.3 2007 coupe. Tanio Antena Ford Scorpio 2.3 2007 coupe. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia coupe i ten samochód produkuje Ford. Ten model Scorpio pojawił się na rynku w wersjach Standard, Mk3, Mk3, sedan, sedan, Ghia, MK 2, ghia, sedan, GIHA, 1.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Ford Scorpio. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Ford Scorpio. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Ford Scorpio to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Scorpio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Ford Scorpio. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Scorpio. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane antena do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Ford Scorpio. Nadszedł czas znaleźć antena. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Ford Scorpio. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu antena w Ford Scorpio. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Ford Scorpio. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie antena. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele antena. Widziałem na tym szrocie całe Ford Scorpio na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Scorpio

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Scorpio
Antena Ford Scorpio Antena Ford Scorpio
@parent