Antena Ford Tourneo Connect II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Tourneo Connect II
Antena Ford Tourneo Connect II

Sprzedawcy części do Ford Tourneo Connect:

zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części
moto2
auto części gliwice
auto szrot
części szrot samochodowy
części używane opel
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części
gielda czesci
moto2.pl
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto części słomczyn
auto części zamienne
części moto2

Cena Antena Ford Tourneo Connect Cena

Oferta części samochodowych Ford Tourneo Connect znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Znajdziesz u nas części w kategorii Audio-HiFi. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-08-30 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Tourneo Connect II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Tourneo Connect II 2.4 2018 dostawczy. Tanio Antena Ford Tourneo Connect II 2.4 2018 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2015. Nadwozie w tym samochodziku to dostawczy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Ford. Ten model Tourneo Connect wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Ford Tourneo Connect wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Ford Tourneo Connect. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Ford Tourneo Connect to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Tourneo Connect bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Ford Tourneo Connect. Jestem dumny z posiadania tego auta. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do Tourneo Connect. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Ford Tourneo Connect. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Ford Tourneo Connect. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu antena w Ford Tourneo Connect. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Ford Tourneo Connect. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Ford Tourneo Connect na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Tourneo Connect II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Tourneo Connect II
@parent